Funkcjonująca z powodzeniem na rynku od roku 1997 firma Zawbud, oferuje kompleksowe usługi budowlane. Iława to bazowy obszar aktywności tego doświadczonego przedsiębiorstwa, jednak Zawbud zrealizował już setki inwestycji na terenie całej Polski. Świadczymy usługi jako główny wykonawca, ale w razie potrzeby z chęcią możemy zaangażować się w rolę podwykonawcy jakiegoś zadania inwestycyjnego.

Dysponujemy wystarczającym potencjałem kadrowo-sprzętowym, aby podjąć się realizacji każdego etapu budowy. Możemy przygotować plac budowy, dokonać wymaganej niwelacji terenu czy zdemontować kolidującą z robotami infrastrukturę. Wykopy, wykonanie fundamentów, drenażu, utwardzenia podłoża pod posadzkę czy montaż konstrukcji stalowej – z przyjemnością zrealizujemy też tego rodzaju usługi budowlane. Iława, Ostróda i okolice, to rejon, w którym firma Zawbud zrealizowała najwięcej inwestycji i może pochwalić się licznymi referencjami.

Do powierzonych zadań przystępujemy bez zbędnej zwłoki, a wszystkie roboty wykonujemy sprawnie i szybko. Wynajmujemy ponadto ciężki sprzęt w postaci koparko-ładowarki, podnośnika oraz spychacza. Doświadczony operator maszyny, jakiego oddelegowujemy do wykonania zleconych prac, jest gwarancją wysokiej efektywności i skuteczności usługi.

 

Aktualna oferta znajduje się Tutaj