Mamy świadomość, że budowa hal magazynowych to istotne przedsięwzięcie biznesowe dla każdej firmy, hurtowni czy zakładu. W zależności od indywidualnych potrzeb i warunków, Zawbud oferuje szeroki wachlarz technologii, które pomogą w optymalizacji oraz płynnej realizacji zadania.

W dzisiejszych czasach profesjonalna budowa hal magazynowych wiąże się z podejściem kompleksowym. Niezależność związana z bogatym parkiem sprzętowym oraz grupą etatowych fachowców, jakimi dysponujemy, sprawia, że ryzyko nieprzewidzianych zdarzeń spada do minimum. Bezpośrednio po analizie specyfiki przeznaczenia obiektu, przystępujemy do opracowania rozwiązań projektowych oraz koordynacji różnych działań, m. in. zlecenia prefabrykacji konstrukcji stalowej. Taka strategia pozwala na maksymalne skrócenie czasu, jaki pochłania budowa hal magazynowych.

W zależności od potrzeb, firma Zawbud oferuje budowę obiektów przemysłowych ocieplanych i nieocieplanych. W pierwszym wariancie stosujemy najwyższej jakości płyty warstwowe z rdzeniem styropianowym bądź poliuretanowym. W sytuacji, gdy w magazynie przechowywane będą towary nie wymagające stałej temperatury, wówczas konstrukcję stalową obudowujemy estetyczną i wytrzymałą blachą trapezową.