Jesteśmy ogólnopolskim przedsiębiorstwem budowlanym, specjalizującym się w realizacji obiektów hodowlanych, handlowych oraz hal przemysłowo-magazynowych.

Naszą mocną stroną jest szybkość wykonania, optymalnie zaprojektowana konstrukcja stalowa oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Dobieramy surowce budowlane, stosujemy rozwiązania systemowe oraz optymalizujemy technologię budowy. W efekcie nasze budynki łączą możliwie niską cenę z nowoczesnością i niezawodnością. Prowadzimy liczne inwestycje na terenie całego kraju. W dorobku firmy znajduje się już ponad 400 zrealizowanych projektów.

 

ZAW-BUD obecny jest na rynku od 1997 r. W pierwszych latach działalności, aktywność firmy koncentrowała się przede wszystkim na pracach ogólnobudowlanych i remontowych.  Zdobyte doświadczenie oraz dynamiczny rozkwit rynku budowlanego w Polsce sprzyjały również szybkiemu rozwojowi firmy. Przedsiębiorstwo zmieniło zakres swojej działalności z obiektów mieszkalnych na hale drobiarskie i magazynowe. Obecnie posiadamy na swoim koncie wiele różnorodnych realizacji: od ferm drobiarskich po hale przemysłowo-handlowe.

Nasza firma zatrudnia blisko 50 wykwalifikowanych pracowników i współpracuje ze sprawdzonymi podwykonawcami. Ich wieloletnie doświadczenie, fachowa wiedza oraz posiadane uprawnienia gwarantują wysoką jakość realizowanych projektów.

W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim dbałością o najwyższe standardy wykonania. Stosowane niezmiennie od kilkunastu lat zasady pozwalają firmie z powodzeniem realizować nawet bardzo wymagające projekty.