Przykładem powszechnie budowanych dzisiaj wielkopowierzchniowych obiektów, są hale stalowe. Producent, który dysponuje w tym zakresie niezbędnym doświadczeniem, to firma Zawbud, działająca od ponad 20 lat w regionie warmińsko-mazurskim. Wypracowane systemowe rozwiązania, wyspecjalizowana i zgrana ekipa oraz własny park maszynowy – to podstawowe zalety iławskiej firmy. Pozwala to na precyzyjne harmonogramowanie zadań oraz dokładne oszacowanie kosztów realizacji inwestycji.

W zależności od przeznaczenia, inwestor może zdecydować się na nieocieplane lub izolowane hale stalowe. Producent Zawbud może pochwalić się wykonawstwem na terenie całego kraju, a wśród jego realizacji nie brakuje hal przemysłowych, magazynowych, inwentarskich czy handlowych. Wiele spośród z tych obiektów było budowanych w niesprzyjających warunkach gruntowych. Za sprawą nowoczesnych technologii wzmacniania podłoża, udało się jednak ograniczyć wydatki związane z wykonaniem fundamentów.

Hale stalowe producenta Zawbud, to stabilne i funkcjonalne konstrukcje. Są one odporne na działanie warunków atmosferycznych, a także agresywne środowisko panujące wewnątrz obiektu, które wiąże się ze specyfiką hodowli albo produkcji.