Dynamicznie rozwijająca się branża hodowli drobiu, sprawia, że budowa kurnika może być dobrą okazją do rozpoczęcia bądź poszerzenia działalności fermy. Wychodząc naprzeciw tym trendom oraz nowym wymogom technicznym i higienicznym standardom, firma Zawbud oferuje profesjonalną realizację inwestycji.

Budowa kurnika przez nasze przedsiębiorstwo, to gwarancja sprawnego przebiegu całego zadania oraz pewność, że obiekt spełniać będzie restrykcyjne przepisy dla hodowli drobiu. Prowadzenie tego typu działalności wiąże się m. in. z koniecznością zapewnienia tzw. bioasekuracji. Dzięki temu, minimalizuje się ryzyko zakażenia kurczaków, indyków czy gęsi wirusem (np. przy epidemii ptasiej grypy), stanowiącego zagrożenia dla stada i zdrowia ludzi. Przemyślana budowa kurnika to także świadomość potrzeby zastosowania materiałów i zabezpieczeń odpornych na działanie amoniaku. Budowa kurnika to również stabilna konstrukcja oraz obudowa z płyt warstwowych, ponieważ wewnątrz musi być utrzymana stała temperatura powietrza.

Atrakcyjna cena, szybkość realizacji i zgodność z przepisami – to główne powody, dla których warto zdecydować się na współpracę z Zawbudem.