W trakcie robót remontowych, przeglądów, prac montażowych czy demontażu, niezwykle przydatny bywa podnośnik kosztowy. Iława to siedziba i główny rynek działalności firmy Zawbud, która w swym parku maszynowym posiada profesjonalne i funkcjonalne podnośniki. Urządzenie charakteryzuje się szerokim zasięgiem bocznym, a także dużą wysokością roboczą.

Zawbud oferuje wynajem podnośnika koszowego (zwyżki) wraz z operatorem. Sprzęt doskonale nadaje się do zróżnicowanego spektrum zadań – począwszy od wymiany zużytych źródeł światła zewnętrznego na masztach, aż po montaż specjalistycznych instalacji na wysokościach. Montaż reklam, usuwanie niebezpiecznych nawisów śnieżnych i lodowych, malowanie czy czyszczenia elewacji – to kolejne prace, do jakich przyda się podnośnik koszowy. Iława oraz tereny przyległe bogate są również w duże kompleksy leśni i skupiska drzew.

Zwyżka idealnie nadaje się też do likwidowania lokalnych zagrożeń po wichurach, takich jak połamane konary, zerwane linie energetyczne albo uszkodzona infrastruktura teletechniczna. Operator podnośnika to odpowiednio wykwalifikowany specjalista, którego doświadczenie z pewnością przełoży się na wysoką efektywność, bezpieczeństwo i skuteczność pracy. Nasz podnośnik koszowy posiada aktualne przeglądy techniczne i wszelkie dopuszczenia do użytku.

Aktualna oferta znajduje się Tutaj